$17223.52
+2.5%
$1281.89
+4.17%
$0.0982
+2.85%
$0.023
+0.83%
$0.0145
+3.43%
Опубликовано: 00:44, 19 ноябрь 2018

Blockchain-AERGO. Rozproszone zaufanie w skali

Blockchain-AERGO. Projekt proponuje włączenie kompleksowego ekosystemu o komplementarnej zdecentralizowanej aplikacji (dApp), technologii i dostawców usług, które wykorzystują bezpieczne modele dostarczania w chmurze. Proponuje się, aby bazujące technologie w AERGO były otwarte, ponieważ jest to naprawdę otwarty i zdecentralizowany system.

Blockchain-AERGO

Istniejące inteligentne platformy kontraktowe i rynki nie uwzględniają krytycznych wymagań dotyczących infrastruktury dla
rozwoju i hostingu dApps. W rezultacie większość dApps jest budowana i hostowana na zdecentralizowanych platformach, które cierpią z powodu niskich szybkości transakcji, wysokich kosztów operacyjnych i niekompatybilności ze starszymi systemami IT.

Blockchain-AERGO


Zastosowanie tej technologii jest zatem utrudnione ze względu na trudności z integracją IT w przedsiębiorstwach oraz brak
przyjaznych programistom i łatwych w użyciu narzędzi programowych. W wielu implementacjach brakuje także zdolności klasy
korporacyjnej, które są niezbędne do uruchamiania rzeczywistych aplikacji biznesowych zarówno w ramach prywatnych, jak i
publicznych wdrożeń.

Blockchain
Blockchain-AERGO. Rozproszone zaufanie w skali

Platforma ma na celu umożliwienie przedsiębiorstwom i programistom łatwe projektowanie, tworzenie i wdrażanie własnych aplikacji blockchain w chmurze. Platforma ma na celu umożliwienie twórcom dostosowania ich bloków i aplikacji do ich potrzeb, dając im możliwość wyboru w sieci publicznej, prywatnej lub nawet hybrydowej. Dzięki możliwości wykorzystania i połączenia różnych cech charakterystycznych dla publicznych i prywatnych blockchain, przedsiębiorstwa i deweloperzy mają maksymalną elastyczność i możliwość wyboru podczas projektowania innowacyjnych aplikacji i usług.

Blockchain-AERGO

JAKIE SĄ REPOZYTORI AERGO?

Repozytoria AERGO to miejsca przechowywania, w których znajduje się kod źródłowy oprogramowania opracowywany dla konkretnego projektu publicznie lub prywatnie. Są również używane do kontroli wersji i współpracy. Repozytoria umożliwiają programistom i innym osobom wspólną pracę nad nowymi projektami z dowolnego miejsca. W efekcie repozytoria zarządzają projektem lub zbiorem plików, które zmieniają się z czasem. Sieć AERGO stara się wspierać tworzenie publicznych i prywatnych repozytoriów. Publiczne repozytorium to wspólna, otwarta i zdecentralizowana infrastruktura dApps.

Może być skonfigurowany tak, aby selektywnie zezwalał na różne uprawnienia do odczytu i zapisu dla anonimowych użytkowników. Prywatne repozytorium to kontrolowana, bezpieczna i prywatna infrastruktura dApps. Ma on na celu zmaksymalizowanie pełnej kontroli dostępu zarówno dla czytania i pisania, jak i zgodności danych, a także jakość usług w repozytorium. Tworząc nowy oddział ze zdalnej gałęzi nadrzędnej, użytkownicy powinni mieć możliwość utrzymywania nowo utworzonych bloków w oddziale prywatnym, który jest odizolowany od publiczności.

CO TO JEST AERGO HUB?

Celem AERGO Hub jest internetowa usługa hostingu blockchain do zarządzania niezależnymi, niezależnymi blokami prywatnymi opartymi na łańcuchu, koncepcyjnie bardzo podobnymi do obecnych publicznych usług internetowych w chmurze. Dąży do zapewnienia niezbędnego środowiska i usług wspierających, aby zbudować specyficzną dla użytkownika sieć typu blockchain z dowolnymi węzłami, w tym usługami sieciowymi, usługami zarządzania tożsamością i dostępem (IAM), modułem równoważenia obciążenia, bazą danych i usługą nazw.

CZYM JEST AERGO HORDE?

AERGO Horde - podstawowy moduł Hub - to proponowana platforma orkiestracji, która ma na celu umożliwienie zainstalowania wielu bloków kodu i zarządzania nimi przez jeden lub więcej węzłów. Ma on funkcjonować jako platforma programistyczna dla dostawców infrastruktury, którzy chcą uczestniczyć w ekosystemie Hub. Wszyscy członkowie muszą zainstalować Hordę, aby działać i hostować jako węzeł.

CO TO JEST AERGO MARKETPLACE?

AERGO Marketplace proponuje interfejs typu one-stop-shop, w którym użytkownicy mogą wyszukiwać, odkrywać i kupować aplikacje programowe, zasoby komputerowe i inne. Celem jest, aby osoby trzecie, takie jak dostawcy usług, dostawcy oprogramowania i dostawcy infrastruktury chmury, mogli sprzedawać swoje produkty i usługi użytkownikom.

Marketplace ma być dostępny za pośrednictwem publicznego interfejsu Hub i zarządzany przez Horde.

Aergo руководство
Blockchain
Blockchain-AERGO
Blockchain-AERGO
funds
Blockchain-AERGO

Blockchain-AERGO kanały i witryny:

Strona projektu - https://aergo.io
GitHub- https://github.com/aergoio
Pre-testnet- https://pretestnet.aergoscan.io
Telegram - https://t.me/aergoofficial
Discord - https://discordapp.com/invite/YuPCCeH
Medium - https://medium.com/aergo
TWITTER - https://twitter.com/AERGO_IO

https://cryptocoinexpert.info/blokchejn/aergo/
Ctrl
Enter
Заметили ошЫбку
Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter
Обсудить (0)
Ссылки по теме:
Другие материалы рубрики:
ETH
Криптовалюты
ETH
05 апрель 2021
0
BTC
Криптовалюты
BTC
05 апрель 2021
0
BNB
Криптовалюты
BNB
04 апрель 2021
0
XRP
Криптовалюты
XRP
03 апрель 2021
0
IOTX
Криптовалюты
02 декабрь 2020
1
Binance
Биржи
14 апрель 2021
0
Bitfinex
Биржи
11 апрель 2021
0
USDT
Криптовалюты
02 апрель 2021
0
Этот сайт использует cookie для хранения данных. Продолжая использовать сайт, Вы даете свое согласие на работу с этими файлами.